Kıl Dönmesi Muayene Randevusu Pilonidal Sinüs Tedavi Ücretleri

Kıl dönmesi için bir sınıflama yapılmamıştır ancak 1-2 cm lik şikayet yapmayan basit bir formda olabildiği gibi tedavinin geciktirilmesiyle tüm kalçaya dağılmış onlarca delikten akıntı yapan ileri seviyelerde ve anüsün hemen yanına açılarak fistül denilen başka bir hastalıkla karışan şekilde de karşımıza çıkabilmektedir.

Ayrıca tedavinin gecikmesiyle ortaya çıkan ve acil bir durum olan apse formu da sayılabilir.

448 Soru ve Cevap Bulunuyor

Doktora Sor
 1. hocam iyi günler ben muayene oldum ameliyat görünüyor muayene olduğum doktor 6 delikli olduğunu söyledi sanırım çokmuş bu sitede yazan kolay sekilde ameliyat olma şansım var mıdır ?

  1. kliniğimizde kıl dönmesi muayenesi ücretsiz,gelin değerlendirelim.delik sayısından çok delikler arası mesafe önemli
   Op.Dr.Atilla Kaya

 2. Merhaba hocam benim yaklaşık 4 yıl önce bi apse oldu, bende doktora gittigimde yazın ameliyat olursun dedi. O zamnlar sınav telaşı felan derken, bide üniversite de girince araya iyice unuttum. Yeni şimdi ağrı olmaya başladı 3 yıldır hiç hissetmiyodum. Aşırı ağrıyo şuan bi yardım edin Teşekkürler..

  1. aşırı ağrı varsa ,kıl dönmesi apsesi tekrarlamıştır.apse tedavisi yaptırmanız gerekir.apse tedavisinden 1-1,5 ay sonra mikrosinusektomi yöntemi ile tedavinizi yapabiliriz
   Op.Dr.Atilla Kaya

 3. Iyi günler yaşım 17 benim 7 ay once kuyruk sokumumda apse oluştu. O apseyi boşalttılar. Yazın ameliyat ol dedi doktor.ben 7 aydir her gün o bölgeyi temiz tutuyorum. Ama benim kuyruk sokumumda şuan içeriye doğru herhangi bir delik yok yani kıl girintisi yok ve çok sukur apsede yok. Yardimci olursaniz cok sevinicem çünkü çok merak ediyorum.

  1. delik gözle görülemeyecek kadar küçük olabilir.05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilirsiniz.tedavi olmadan mikrosinusektomi yöntemini araştırın
   Op.Dr.A.Kaya

 4. hocam testisimin derisinde 2 aydır sivilce gibi bir şişlik var bastırınca çok çok az acıyor kıl dönmesinden korkuyorum size whatsapptan fotoğraf gönersem olur mu?

  1. 05426210888 nolu telefona gönderebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sahibi: Doğa Niyazi AKÇA - [email protected] --- Yönetici Webmaster Ahmet ENGİN - [email protected]